Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Apteka

Szukasz produktów Calivita - Znajdź aptekę w Twoim mieście

Dołącz do grupy Pharmavita
Pharmavita to grupa zrzeszająca niezależne Apteki w całej Polsce. Uczestnictwo w niej to szereg korzyści:

Dlaczego warto przystąpić do grupy Pharmavita?

ceny producenta: Składając zamówienia przez Pharmavita otrzymujesz zamówione produkty w cenach producenta bez dodatkowego narzutu. Zyskujesz również dostęp do dodatkowych rabatów oraz innych promocji producenta.
unikalna oferta: Wraz z programem zdrowego stylu życia CaliVita® opracowała unikalną ofertę na prowadzenie niezależnego biznesu, CaliVita® International to unikalna oferta, która wspiera twój biznes.
wsparcie: Pharmavita będzie wspierać każdego partnera w skutecznym wdrożeniu założeń biznesowych Calivita®. Pharmavita zapewnia także wszystkim członkom grupy wsparcie poprzez strony internetowe należące do grupy.
pomoc: Przystępując do grupy Pharmavita możesz na nas liczyć, chętnie odpowiemy na twoje pytania. Pharmavita pomaga również w tworzeniu niezależnych stron internetowych partnerów oraz zamieszczenie do nich linków bezpośrednich na swoich stronach.
większy zysk: Pharmavita opracowała specjalny program dla aptek, którego wdrożenie zapewnia zwiększenie obrotów w aptece. Program dostępny jest dla aptek przystępujących do grupy i nie wymaga żadnych nakładów finansowych poza czasem przeznaczonym na wdrożenie Programu.Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grupie wypełnij poniższy formularz,
lub zamów pakiet startowy on-line.
My niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.


dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści