Kosmetyki - Pharmavita - naturalne suplementy diety

Wyszukaj
PARTNER
ZAKUPY
PACJENT
Przejdź do treści

Menu główne:

Kosmetyki

Poznaj wyjątkowe kosmetyki

Kosmetyki

Calivita

Krem regenerujący na dzień

Krem odżywczy na noc

Mleczko oczyszczające do pielęgnacji twarzy

Krem C-Rx

Szampon Silk&Shine

Balsam Hand&Body

Vein Care

IntiMoments

AQUABELLE HYDRATING CLEANSER LOTION

Mleczko oczyszczające do pielęgnacji twarzy 150 ml

Dodaj

AQUABELLE NOURISHING CREAM

Krem odżywczy na noc (50 ml)

Dodaj

AQUABELLE REGENERATING CREAM

Krem regenerujący na dzień (50 ml)

Dodaj

C-Rx Cream 150ml

Zwalczając cellulit zewnętrznie, niezwykle ważne są metody, które przyspieszają metabolizm i krążenie, a także usuwanie produktów ubocznych z organizmu. Starannie dobrane składniki C-Rx Cream mogą stanowić wspaniałą pomoc w walce z cellulitem.

Dodaj

Hand&Body Lotion 1000 ml

Dzięki Hand&Body Lotion Twoja skóra otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje. Produkt zawiera korzystną dla skóry nowoczesną kompozycję witaminy E oraz skwalanu z wyciągu oliwy z oliwek. Stosowanie preparatu sprawi, że Twoja skóra stanie się aksamitna w dotyku, zachowa odpowiednią wilgotność oraz elastyczność przez długi okres czasu.

Dodaj

IntiMoments 135 g

IntiMoments to nawilżający krem do higieny intymnej dla kobiet, stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego. Utrzymując prawidłowe środowisko okolic intymnych, przyczynia się do zharmonizowanego, pełnego radości życia seksualnego.

Dodaj

Silk&Shine Shampoo 250 ml

Silk&Shine Shampoo to łagodny szampon, przeznaczony do codziennego użytku. Głęboko oczyszcza, wspiera strukturę włosów, chroni przed negatywnymi skutkami ich przesuszenia. Jego łagodny skład nie powoduje podrażnienia oczu. Chroni zdrowie włosów oraz skórę głowy. Efekt blasku, zdrowych i gęstszych włosów!

Dodaj

Vein Care - krem 75 ml

Każdego dnia mamy do czynienia z nieprzyjemnymi czynnikami, które negatywnie wpływają na zdrowie naszych nóg. Czy jest ktoś, kto nigdy nie odczuwał pod koniec długiego dnia „ociężałości” nóg, palących, opuchniętych stóp? Vein Care oferuje naturalne rozwiązanie dla tych problemów.

Dodaj
 
Copyright 2015 Pharmavita. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego