Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Wszystko o CaliVita - produkty naturalne - Strona Partnera Calivita

Produkty Calivita - bogata oferta naturalnych suplementów, kosmetyków organicznych i urządzeń wellness

Technologia i jakość w Calivita
wybierz produkty Calivita z listy po lewej stronie lub

CaliVita produkty – nowa jakość suplementacji


Ludzki organizm posiada mnóstwo mechanizmów pozwalających mu odpowiednio reagować na zmieniające się warunki otoczenia i nieprawidłowy styl życia prowadzony przez wiele współcześnie żyjących osób. Jednak tych szkodliwych dla zdrowia bodźców na co dzień może być zbyt wiele, aby mógł skutecznie radzić sobie z nimi wszystkimi bez odpowiedniego wsparcia.

Oferowane przez CaliVita produkty pozyskiwane z naturalnych, niekiedy rzadko występujących na świecie surowców roślinnych, zawierają najwyższe możliwe dawki substancji aktywnych, co sprawia, że stanowią wysokojakościowe suplementy diety. Tym samym skutecznie uzupełniają codzienną dietę pełną przetworzonych produktów, substancji chemicznych i pustych kalorii, w cenne składniki odżywcze – witaminy, minerały, a przede wszystkim przeciwutleniacze. Te ostatnie substancje zawarte w suplementach CaliVita w dużych dawkach, pozwalają normalizować poziom wolnych rodników w organizmie, doprowadzając do znaczącej redukcji ich szkodliwości.

Nie eksperymentuj na swoim zdrowiu – wybieraj sprawdzone suplementy, których jakość jest gwarantowana przez CaliVita!
Calivita
CaliVita International logo

Firma CaliVita International


CaliVita International to amerykańska firma zajmującą się produkcją i dystrybucją suplementów diety o ponad dwudziestoletniej historii. Jest dzisiaj światowym liderem w dziedzinie promocji zdrowia. Calivita stale udoskonala swoje produkty oraz wprowadza na rynek nowe unikalne suplementy diety, które idą w parze z nowoczesnym stylem życia. Jeśli pragniemy zachować zdrowie na długie lata musimy ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi oraz szkodliwy wpływem zanieczyszczonego środowiska. Naszą jedyną obroną mogą okazać się naturalne substancje zawarte właśnie w suplementach diety, po które powinniśmy sięgać każdego dnia.

Bogata oferta Calivita

Oferta firmy CaliVita International obejmuje już ponad 100 wyjątkowych produktów dostępnych na całym świecie, opracowaniu których towarzyszyły najnowsze technologie, nadrzędna jakość, innowacyjność i naturalne rozwiązania. Właśnie dlatego idelanie trafiają w potrzeby współczesnego człowieka, szukającego skutecznych a zarazem bezpiecznych środków wspierających zdrowie, odporność i kondycję. Wśród szerokiej gammy calivita produktów znajdziemy suplementy diety zawierające między innymi pojedyńcze witaminy, zestawy witamin i minerałów, ekstrakty roślinne czy antyoksydanty oraz bardziej zaawansowane technologiczne produkty wspierające zdrowie.

Najwyższa jakość produktów Calivita


Ostatnio władze wielokrotnie zwracały uwagę na niebezpieczeństwa związane z zakupem suplementów diety newiadomego pochodzenia i niepewnej jakości. Tym bardziej powinniśmy być jeszcze bardziej ostrożni i kupować tylko produkty kontrolowane pochodzące z wiarygodnego źródła.

firma CalivitaCaliVita® od ponad 30 lat wyznacza standardy dla rynku suplementów diety. W tym czasie oba zarówno przemysł jak i kondycja ryneku przeszły kilka zmian, ale pomimo wszystkich negatywnych skutków kryzysu gospodarczego oraz zaostrzających się przepisów firma wcale nie oszczędza na jakości produktów. Wręcz przeciwnie firmowe kredo mówi, że firma będzie się rozwijać tylko wtedy jeśli jej oferta będzie doskonałej jakości. I właśnie ze względu na to, setki tysięcy zadowolonych klientów codziennie spożywa produkty Calivita.

Co właściwie znaczy jakość dla firmy CaliVita?


Jeśli tylko jest to możliwe technicznie, w produkcji używane są naturalne surowce. Priorytetem jest tutaj coraz większe wykorzystnie roślinnych składników aktywnych pochodzacych z upraw ekologicznych.

W przypadku ekstraktów roślinnych ważne jest aby ich cenne substancje znalazły się w produktach w możliwie największych ilościach, co znaczy, że w produkcji preferowane są surowce zawierające wysoki procent składnika aktywnego.

Ponadto, zarówno jakość jak i ilość składników stosowanych w produktach musi bezwzględnie spełniać rygorystyczne przepisy produkcyjne oraz przepisy prawne, a podczas opracowywania produktów zwracana jest szczególna uwaga na stosowanie naturalnie występujących - organicznych form chemicznych, ponieważ są one lepiej przyswajane.

Podczas opracowywania składu produktów szczególna uwaga zwracana jest na odpowiednie, zapewniające działanie dawki składników aktywnych co jest szczególnie istotne w formułach wieloskładnikowych zapewniając ich synergistyczne działanie.

Istotną sprawą jest, aby skład produktu nie tylko odpowiadał trendom rynkowym, ale przede wszystkim naprawdę trafiał w potrzeby Jakość CaliVitakonsumenta. Dlatego każde nowe  opracowanie poprzedzone jest dokładnym badaniem naukowym w celu zaoferowania Państwu bardzo skutecznego produktu, z którego, biorą pod uwagę perspektywę długoterminową, każdy będzie zadowolony.

Produkcja suplementów obywa się zgodnie z surowymi wytycznymi jakości jak i kontroli jakości GMP (Good Manufacturing Practice - Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Co więcej, wszystkie calivita produkty oraz cały proces wytwarzania ich podlega ciągłej kontroli ze strony FDA (US Food and Drug Administration - amerykańska Agencja do Spraw Żywnosci i Leków).
Oprócz powyższego, produkty CaliVita ® przechodzą dodatkową kontrolę jakości w europejskim centrum kontroli jakości firmy. Co więcej, przechodzą często niezależną kontrolę jakości w wielu państwach od czego zależy późniejsze dopuszczenie ich do sprzedaży. W Polsce posiadają wymagane zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) a w przypadku kosmetyków posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH). Dodatkowo każda nowa partia produktów otrzymuje odpowiedni certyfikat SANEPIDu.

Firma Calivita jest bardzo otwarta na pomysły, spostrzeżenia, uwagi oraz potrzeby swoich klientów oraz klubowiczów, którzy mogą mieć aktywny udział w sukcesach firmy.
Siedziby Calivita

Calivita na świecie

Główna siedziba firmy CaliVita ® International położona jest w Farmington w Stanch Zjednoczonych
CaliVita Farmington
W Europie Zachodniej znajdują się biura firmy
calivita - w wieżowcu World Trade Centre w Rotterdamie (zdjęcie po lewej), natomiast Budapeszcie zlokalizowane jest centrum informatyczne oraz biura calivita na Europę Centralną i Wschodnią (zdjęcie po prawej)

Calivita - World Trade Centre w Rotterdamie     Calivita Budapeszt
Stąd też realizowane są zamówienia na suplementy diety oraz inne calivita produkty. Firma posiada więcej salonów wysyłkowych zlokalizowanych w całej Europie oraz kilkadziesiąt salonów firmowych prowadzących sprzedaż stacjonarną.

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści