Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Multiwitaminy

Poznaj zestawy witaminowo-mineralne
Multiwitaminy Calvita to produkty witaminowe, skomponowane w taki sposób, aby ich skład pozwalał na uzupełnianie najczęstszych niedoborów w przypadku określonych grup, dla których zostały stworzone. Dla każdego człowieka zapotrzebowanie na witaminy i minerały jest nieco inne – to właśnie uwzględniają produkty Calvita!

Naturalne suplementy diety Calivita zawierające przyswajalne witaminy i minerały

90 tabletek

Pamięć, energia m.in. z guaraną

Aktywne składniki produktu Energy & Memory wspomagają procesy zachodzące w organizmie. Są pomocne w przypadku długotrwałego wysiłku fizycznego lub umysłowego, jak również nadmiernego stresu. Dodają energii, odświeżają i „stawiają na nogi” tak, aby można było pokonać przeszkody w łatwy sposób!
90 tabletek o przedłużonym działaniu

Produkt uzupełniający codzienną dietę w witaminy i składniki mineralne.
100 żelek

NATURALNA FORMUŁA. Multiwitaminowe żelki Gummy Kids są o smaku truskawek i jabłek.
90 tabletek do ssania

Multiwitamina dla dzieci

Tabletki Lion Kids Multivitamin + Vitamin D są opracowane pod kątem specyficznych potrzeb dzieci, uwzględniono m.in. beta-karoten, witaminy D, E i C, witaminy z grupy B, a także składniki mineralne: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, cynk, magnez, potas, selen i chrom.
60 ml

Witaminy w kroplach
90 tabletek

Multiwitamina dla seniora

Preparat opracowany z myślą o potrzebach żywieniowych osób starszych. Starannie dobrany zestaw składników odżywczych pozwala zachować szczytową formę w jesieni życia.
90 tabletek

Multiwitamina dla osób z grupą krwi 0

Vital 0 to kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi 0.
90 tabletek

Multiwitamina dla osób z grupą krwi A

Nowoczesne dodatki żywieniowe stanowiące kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi A.
90 tabletek

Multiwitamina dla osób z grupą krwi AB

Nowoczesne dodatki żywieniowe stanowiące kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi AB.
90 tabletek

Multiwitamina dla osób z grupą krwi B

Nowoczesne dodatki żywieniowe stanowiące kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi B.
  

Multiwitaminy – odpowiednie kompozycje składników niedoborowych


Suplementy diety Calvita służą uzupełnianiu niedoborów pokarmowych. Mogą one mieć różne przyczyny – niewłaściwie skomponowana dieta, uboga w pewne produkty, niedostateczna ekspozycja na światło słoneczne w okresie jesienno-zimowym, pogorszone wchłanianie będące rezultatem różnych schorzeń metabolicznych, alergie na pewne składniki pokarmowe, czy też zwiększone zużywanie witamin i minerałów, na przykład z potem podczas wysiłku fizycznego. Multiwitaminy to suplementy diety zawierające odpowiednie kompozycje witamin i minerałów, często wzbogacanych różnymi innymi składnikami, których zadaniem jest uzupełnianie i zapobieganie niedoborom.

Naturalne multiwitaminy – co zawierają?


Multiwitaminy Calvita to produkty, z których każdy kierowany jest do konkretnej grupy. Zawierają one witaminy, minerały, ale również ekstrakty z guarany i inne dodatki żywieniowe. Ich zadaniem jest wzmacnianie działania witamin na organizm i polepszenie ich wchłaniania. Oprócz witamin w kapsułkach, Calvita oferuje także wygodne preparaty w kroplach, idealne do stosowania w przypadku osób, które nie mogą albo nie lubią połykać kapsułek. Kapsułki do ssania dla dzieci to z kolei formuła opracowana z myślą o najmłodszych.

Jakie multiwitaminy oferuje Calvita?


Multiwitaminy Calvita to produkty, których składniki pozwalają na zapobieganie niedoborom minerałów i witamin niezbędnych do utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych i procesów myślowych. To również formuły full spectrum – pomagające uzupełnić wszelkie niedobory i mogące wpłynąć na ogólne lepsze samopoczucie. Calvita oferuje także specjalną gamę produktów dla seniorów, dbając o ich szczególne zapotrzebowanie na witaminy i minerały w czasie upośledzonego ich wchłaniania oraz dla dzieci wymagających indywidualnej podaży witamin w okresie intensywnego wzrostu. Multiwitaminy przeznaczone dla osób o konkretnej grupie krwi to z kolei innowacyjna formuła pozwalająca dopasować suplementację do potrzeb, których nie widać gołym okiem.

Jak stosować multiwitaminy w sposób prawidłowy?


Jak wszystkie suplementy diety, również naturalne multiwitaminy należy stosować tylko jako uzupełnienie prawidłowej, zbilansowanej diety i trybu życia uwzględniającego aktywność fizyczną i wysypianie się. Warto skonsultować zażywanie multiwitamin ze swoim lekarzem, który zleci odpowiednie badania pozwalające stwierdzić występowanie ewentualnych niedoborów. Dzięki temu będzie można upewnić się, czy pogorszone samopoczucie rzeczywiście jest wynikiem zbyt niskiej podaży witamin i minerałów w diecie, czy też objawem poważniejszych schorzeń. Choć zażywanie multiwitamin jest bezpieczne dla większości osób, to nie należy dopuszczać do ich nadużywania.
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści