Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

VeinProteX

Dostępne opakowanie:

60 tabletek

Jak kupić:

Sprawdź jak można zamówić przez internet*


Informacja:

* - Produkt do nabycia tylko przez Klubowiczów CaliVita i wyłącznie do własnego użytku.

Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Witamina C                                   250 mg
Metylosulfonylometan (MSM) 150 mg
Kompleks oligomerycznych
proantocyjanidów – (z ekstraktu z nasion
winogron), (std. 98% polifenolowych
składników) 100 mg
Ekstrakt z korzenia imbiru
(std. 40% gingeroli) 66,6 mg
Ekstrakt z kurkumy
(std. 95% kurkuminoidów) 50 mg
Kompleks hesperydyny 15 mg

Wskazania:

wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, dzięki składnikom aktywnym wykazującym działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne zmniejsza dolegliwości ciężkich nóg.

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie przed posiłkiem.

VeinProteXciężkie nogi

suplement diety na ciężkie nogi

NACZYNIA KRWIONOŚNE W DOBREJ KONDYCJI !
   
produkt dostępny w ofercie globalnej

Opis:
Ciągłe przebywanie w pozycji stojącej, bądź siedzącej może powodować uczucie „ciężkich nóg”, czy też opuchnięcia kończyn. Na takie dolegliwości skarżą się często osoby prowadzące siedzący tryb życia lub pracujące w pozycji stojącej (nauczyciele, fryzjerzy, pracownicy biurowi, dentyści itp.).
Formuła VeinProteX zawiera składniki aktywne mogące wspomóc prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.


Większość życia spędzamy „na nogach”, dlatego też powinniśmy szczególnie o nie zadbać. Nie jest to jedynie problem estetyczny; długotrwałe nadwyrężenie może znacząco wpłynąć na kondycję nóg. Pierwszym niekorzystnym objawem może być opuchlizna, uczucie „ciężkich nóg”. Opisywany dyskomfort może być potęgowany przez nadwagę, bądź przez nieodpowiednie obuwie. Nie jesteśmy nawet w stanie wyobrazić sobie, jak ciężką pracę każdego dnia wykonują nasze żyły. Pompują krew ku górze w kierunku serca, wbrew prawu grawitacji. Dzienna ilość pompowanej krwi może osiągnąć ilość 7000 litrów. Możemy zadbać o stan naszych naczyń krwionośnych poprzez regularną aktywność fizyczną, stosując prysznic na przemian z ciepłej i zimnej wody, masaże oraz unoszenie kończyn. Często jednak uciekamy się do tych sposobów w sytuacji, gdy odczuwamy już pewny dyskomfort nóg. Stosowanie wszystkich opisywanych sposobów jest bezsporne, ale powinniśmy również pomyśleć o profilaktyce. Składniki aktywne Vein ProteX mogą wspomóc zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.winogrona
Nasiona winogron są podstawą formuły wspomagającej naczynia krwionośne. Składniki polifenolowe (np. oligomeryczne proantocyjanidy, OPC) mogą wspomagać ochronę komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Kompleks hesperydyny i witaminy C wykazuje silny efekt antyoksydacyjny. Ponadto, poza innymi korzystnymi właściwościami przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury naczyń krwionośnych. Oprócz wymienionych składników, produkt zawiera również imbir i kurkumę.

UWAGA!
• Produkt nie może zastąpić leczenia zalecanego przez lekarza. W przypadku chorób żył należy skonsultować się z lekarzem.
• Kobiety w ciąży i karmiące piersią
powinny przed zastosowaniem preparatu skorzystać z konsultacji lekarskiej!
• Dla osiągnięcia najlepszych
rezultatów zaleca się stosowanie suplementu diety przez okres minimum 3 miesięcy.


Słowa kluczowe: VeinProteX, Calivita, ciężkie nogi, żyły

Inne produkty Calivita

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści