Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn - Pharmavita - naturalne suplementy diety

Wyszukaj
PARTNER
ZAKUPY
PACJENT
Przejdź do treści

Menu główne:

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

Wybierz produkty dla kobiet i dla mężczyzn

Tylko dla kobiet, mężczyzn

Vital Woman

Vital Man

Menopausal Formula

ProState Power

New Life

Menopausal Formula

- suplement diety - 135 kapsułek

W życiu każdej kobiety przychodzi moment zwany „wiekiem zmian” lub innymi słowy – menopauzą. Zwykle pojawia się ona pomiędzy 40 a 55 r. ż. i związana jest z wygasaniem czynności hormonalnej jajników. Zachwianie równowagi hormonalnej powoduje wiele niekorzystnych objawów. Menopausal Formula z pewnością przyjdzie Paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.

Dodaj

New Life

- suplement diety - 120 tabletek

W życiu kobiet występują okresy, kiedy zapotrzebowanie na składniki odżywcze różni się od zapotrzebowania przeciętnej osoby. W okresie ciąży i karmienia piersią szczególnie istotna staje się optymalna podaż witamin i składników mineralnych – nie tylko ze względu na stan zdrowia matki, ale także dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Dodaj

Pro-STP

- suplement diety - 60 tabletek

Pro-STP (dawniej Pro-State Power) to produkt stworzony specjalnie dla mężczyzn. Jego głównym składnikiem jest ekstrakt z owocu palmy sabalowej, który wspomaga prawidłowe funkcje prostaty. Bioperyna zwiększa wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz składników mineralnych. Selen wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, z kolei cynk korzystnie wpływa na właściwe funkcjonowanie narządów płciowych.

Dodaj
 
Copyright 2015 Pharmavita. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego