Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Urządzenia elektroniczne

Poznaj wyjątkowe urządzenia elektroniczne

Prozdrowotne urządzenia elektroniczne - jonizator wody, rezonator, folia ochronna

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm.
BioHarmonex® to urządzenie biorezonansowe, służące do wytwarzania impulsowego pola elektromagnetycznego, stworzone szczególnie do użytku domowego. Trzecia generacja tego urządzenia została wzbogacona kilkoma innowacjami. BioHarmonex® jest nie tylko bardziej przyjazny w obsłudze dla użytkownika, posiada estetyczny wygląd, ale również został wzbogacony o dodatkowe 5 programów, które wspaniale uzupełniają dobrze już znane wielu osobom 20 programów.
Pakiet E-Protect Home zawiera 1 szt. E-PROTECT DISC, 1 szt. E-PROTECT CARD, 2 szt. E-PROTECT STICKER
Pakiet E-Protect Personal zawiera 1 szt. E-PROTECT CARD, 2 szt. E-PROTECT STICKER
1 sztuka naklejki ochronnej E-Protect Sticker

E-Protect Sticker to naukowo zaprogramowana folia ochronna, działająca zgodnie z zasadami biofizyki. Zawiera krzem, który został wykorzystany do harmonizowania negatywnych następstw oddziaływania pola elektromagnetycznego.
Filtr do Aquarion
Magnetyczny eliminator kamienia
4 sztuki naklejek ochronnych e-protect sticker
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści