Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Na odchudzanie

Wybierz produkty na odchudzanie
  
Odchudzanie to proces nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej. Aby mógł zostać zapoczątkowany, często wystarczy niewielka zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej. Jednak w większości przypadków konieczne może się okazać także wspieranie prawidłowej przemiany materii poprzez przyspieszenie metabolizmu tłuszczów. Suplementy na odchudzanie to naturalne ekstrakty z roślin, białko oraz błonnik, które mają wysoką skuteczność we wspieraniu pracy układu pokarmowego.
One Diet Calivita

Naturalne suplementy diety Calivita wspierające odchudzanie

Proszek o cytrynowym smaku bez cukru z ksylitolem kapsaicyną, L-karnityną, kofeiną, zieloną herbatą, chromem i innymi składnikami wspierającymi prawidłowy metabolizm oraz procesy wytwarzania energii.
100 kapsułek

Chromium Max 500, który zawiera chrom w łatwo przyswajalnej przez organizm formie, może służyć nam pomocą w momentach „kryzysu głodowego”.
200 tabletek

Preparat zawierający wysuszoną łodygę kaktusa Nopal, który pomaga utrzymać właściwą masę ciała, kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego oraz obniża poziom cholesterolu.
Organiczny sok z owoców Acai. Składniki aktywne jagód acai korzystnie wpływają na wygląd i urodę, wzrok oraz figurę,
198,5 g

Inulina zawiera frakcje błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie. Błonnik wiążąc wodę, powoduje powstawanie swoistego rodzaju żelu, który nie tylko zwiększa masę i objętość stolca, poprawiając i regulując perystaltykę jelit, ale również ułatwia wypróżnianie oraz sprawne usuwanie niestrawionych resztek pokarmowych.
500 g

Proszek do przygotowania pożywnego koktajlu wspierającego odchudzanie. Shake One zawiera białko, witaminy, minerały, błonnik, który sprzyja redukcji masy ciała.
90 tabletek

Dzięki swoim składnikom (ekstrakt z zielonej herbaty, nopal, L-karnityna, lecytyna, chrom, Garcinia Cambogia), Slim Formula może przyczynić się do zwiększenia skuteczności kuracji odchudzających.

Preparaty na odchudzanie – co zawierają?


Naturalne suplementy na odchudzanie pochodzące z naszego sklepu to produkty pochodzenia roślinnego. W zależności od konkretnego rodzaju mogą zawierać składniki o charakterze przyspieszającym spalanie tłuszczu poprzez zwiększoną termogenezę i wyższy wydatek energetyczny na skutek podniesienia poziomu energii, składniki mineralne i witaminy, które działają hamująco na uczucie głodu i odżywiają organizm, tłumiąc chęć na podjadanie, błonnik wspierający prawidłową pracę układu pokarmowego, czy białko promujące sytość.

Jaką postać mają suplementy na odchudzanie?


Dostępne u nas preparaty na odchudzanie to przede wszystkim wygodne w dawkowaniu kapsułki z odpowiednimi składnikami. Mamy również w ofercie soki o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy korzystnie wpływających na metabolizm oraz proszki do sporządzania koktajli, idealne jako przekąska przedtreningowa lub potreningowa, w zależności od składu. Każda z postaci tych preparatów została opracowana tak, aby zapewnić osobie suplementującej się, jak najlepszą przyswajalność składników.

Jak działają naturalne suplementy na odchudzanie?


Preparaty wspomagające odchudzanie mają na celu uzupełnianie diety w składniki mineralne, witaminy, przeciwutleniacze, błonnik czy białka, których nie udaje się dostarczyć w odpowiedniej ilości w prawidłowo zbilansowanej diecie. Ich działanie polega na dostarczeniu organizmowi elementów, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, metabolizowanie składników żywności i wpłyną korzystnie na uczucie sytości. Należy jednak pamiętać, że zadaniem suplementów nie jest zastępowanie zdrowego żywienia. Jedynie prawidłowo zbilansowana dieta, dobrana do każdej osoby indywidualnie pod kątem jej potrzeb i preferencji, pozwoli na utrzymanie optymalnej masy ciała i zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jak stosować preparaty wspomagające odchudzanie?


Najkorzystniejszym sposobem odchudzania zawsze jest zbilansowana, niskokaloryczna dieta oraz regularna, niezbyt forsująca aktywność fizyczna. Proces gubienia zbędnych kilogramów należy zatem rozpocząć od zmiany nawyków żywieniowych. Przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek preparatu na odchudzanie należy skonsultować się ze swoim lekarzem, farmaceutą lub dietetykiem. Specjalista pomoże ocenić zapotrzebowanie na dany składnik preparatu i w razie potrzeby zleci odpowiednie badania. Wspieranie odchudzania suplementami może przynieść korzyść jedynie wówczas, gdy wykluczy się ewentualne przeciwwskazania do ich stosowania, oraz dostosuje ich jakość do faktycznych potrzeb danej osoby.
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści