tło strony
Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA

Inne produkty CVI

Inne produkty
Calivita

Cholestone

Joint ProteX

Joint ProteX Forte

Natural HGH Support

Arginine Plus

VeinProteX

Detox Patch

Liver Aid

Culevit

L-Lysine PLUS

URX

Naturalne suplementy diety Calivita - aminokwasy, witaminy, minerały

100 tabletek

Arginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych.
60 kapsułek

Kompleks składników dla urody zawierający witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci.
180 kapsułek

Aktywne składniki suplementu diety Cell XC (dawna nazwa Culevit) to aminokwasy oraz witaminy, biorące udział w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Cell XC można przyjmować w celu wzmocnienia lub regeneracji organizmu.
90 tabletek

Składniki aktywne produktu Cholestone wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.
90 tabletek

Joint ProteX Forte to formuła zawierająca składniki aktywne mające na celu zapewnienie dodatkowej ochrony stawów, ich wzmocnienie i regenerację. Preparat polecany jest w szczególności osobom mającym problemy z narządem ruchu, które mogą być następstwem: znacznego obciążenia stawów (podczas wysiłku fizycznego lub przy nadwadze), urazów mechanicznych, siedzącego trybu życia. Produkt wskazany jest również dla osób odżywiających się nieracjonalnie lub osób starszych.
100 kapsułek

Wspomaga regenerację komórek wątroby dzięki aminokwasom zawierającym siarkę (metionina, cystyna, cysteina) oraz chroni wątrobę przez takie aminokwasy jak np. arginina i ornityna. Inne cenne składniki to chrom, karnityna, selen oraz ostropest plamisty.
60 kapsułek

Lizyna należy do grupy aminokwasów niezbędnych, co oznacza, że nasz organizm nie potrafi samodzielnie jej wytworzyć, dlatego też musi być ona dostarczona wraz z dietą. Produkt L-Lysine PLUS oprócz L-lizyny zawiera także witaminę C, która wzmacnia jej działanie.
Melatonin
180 kapsułek

Melatonina na zdrowy sen
90 tabletek

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na pewne procesy, zachodzące w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu. Z pomocą Power Booster możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.
60 tabletek

URX stanowi doskonałą pomoc w takich dolegliwościach jak zaburzenia funkcjonowania oraz lekkie zakażenia układu moczowego.
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści