Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Liquid Chlorophyll - chlorofil w płynie

Calivita Liquid Chlorophyll
Roślinne
473 ml

Chlorofilina z lucerny siewnej

Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z substancjami chemicznymi, wywierającymi negatywny wpływ na nasz organizm, znajdującymi się m.in. w produktach spożywczych, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu, czy powstających w wyniku różnorodnych procesów przemiany materii. Chlorofil oferuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem tych substancji!
W magazynie: 109 szt.
215.00 PLN
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>

Liquid Chlorophyll - chlorofil w płynie - chlorofilina z lucerny na oczyszczanie organizmu z toksyn i odkwaszanie

Liquid Chlorophyll

Płynny Chlorofil z lucerny siewnej


Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnym zmęczeniem wywołanym natłokiem codziennych obowiązków. Lucerna siewna oferuje naturalne wzmocnienie, któremu towarzyszą też inne korzyści!

Chlorofil

Chlorofil jest zielonym barwnikiem, który w znacznych ilościach znajduje się w chloroplastach liści roślin. Barwniki to związki chemiczne, które pochłaniają światło widzialne o określonej długości fali. W procesie fotosyntezy przekształcają energię słoneczną w energię chemiczną. Chlorofil wykorzystuje głównie światło czerwone i niebieskie – z tego powodu liście bogate w chlorofil są zielone. Produkt zawiera chlorofilinę sodowo-miedziową pozyskaną z lucerny siewnej.

Dieta oczyszczająca, oczyszczanie organizmu z toksyn, odkwaszanie
Przez wieki chlorofil, pochodzący z lucerny, był stosowany na całym świecie w celu oczyszczania organizmu. Lucerna siewna jest bogatym źródłem białka, chlorofilu, beta-karotenu, witamin: A, D, E, B6, K oraz enzymów. Posiada alkalizujący wpływ na układ trawienny, co w dzisiejszych czasach nabiera coraz większego znaczenia. W przypadku nadmiernej podaży białek, spożywania słodyczy, picia kawy, napojów gazowanych, do naszego organizmu dostają się chlorki oraz fosforany. Z tych substancji mogą powstać kwaśne produkty przemiany materii, które – jeśli nie zostaną usunięte z organizmu – mogą gromadzić się w tkankach. W takiej sytuacji zaleca się rozpoczęcie diety oczyszczającej, w której Liquid Chlorophyll może „podać pomocną dłoń”.

Jak działa chlorofilina sodowo-miedziowa?
 • wykazuje działanie rewitalizujące
 • korzystnie wpływa na metabolizm
 • dba o kondycję włosów i paznokci
 • oferuje naturalne wzmocnienie zarówno osobom odczuwającym zmęczenie fizyczne i psychiczne, jak i wszystkim odżywiającym się nieracjonalnie

Komu szczególnie polecamy?

 • Osobom dbającym o utrzymanie właściwej równowagi kwasowozasadowej.
 • Wszystkim chcącym oczyścić organizm z toksyn.
 • Osobom odczuwającym zmęczenie fizyczne oraz psychiczne.
 • Wszystkim osobom narażonym na codzienny stres.
 • Osobom odżywiającym się nieracjonalnie.
 • Osobom spożywającym żywność wysoko przetworzoną oraz fast food.
 • Wszystkim dbającym o włosy i paznokcie.

Czy wiesz, że... zwierzęta z natury mięsożerne, odżywiają się trawą lub innymi roślinami bogatymi w chlorofil, instynktownie szukając w nich antidotum, by oczyścić swój organizm?

suplement diety Calivita: Liquid Chlorophyll

chlorofil do picia

473 ml

Dawkowanie

1 łyżeczka (5 ml) dziennie do wody. Produkt zamieszać przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład Liquid Chlorophyll

1 porcja (5 ml) zawiera:

Substancje aktywne
15mg Chlorofilina sodowo-miedziowa (z lucerny siewnej)

Składniki
woda, nośnik: roślinny glicerol, chlorofilina sodowo-miedziowa, aromat: olejek mięty kędzierzawej (Mentha spicata), substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę - stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

Produkcja i dystrybucja w Polsce

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Uwagi

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Przyjmowanie chlorofilu może spowodować zielone zabarwienie moczu lub kału, a także języka. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Warunki przechowywania

produkt nie otwarty należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur. Po otwarciu produkt przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 3 miesięcy. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chlorofil w płynie – kiedy warto go stosować?

Zdrowa dieta, aktywność fizyczna i odpowiednia suplementacja to idealna odpowiedź na przemęczenie towarzyszące nam każdego dnia, wynikające z nadmiaru obowiązków. Czym wzmacniać swój organizm, aby móc zauważyć pozytywne efekty stosowania suplementu już po kilku dniach? Chlorofil do picia z lucerny siewnej to produkt, który zdecydowanie powinien się znaleźć w domowej apteczce!

Wiele osób pomimo stosowania zrównoważonej diety i udanego łączenia aktywności życia zawodowego z rodzinnym i towarzyskim odczuwa przykre dolegliwości, które utrudniają cieszenie się codziennością. Nie są to specyficzne objawy wymagające wizyty u lekarza i pogłębionych badań, ale z pewnością zmuszające do zastanowienia się nad dotychczas prowadzonym trybem życia. Chlorofil do picia może okazać się wyjątkowym remedium na te dolegliwości.

Jakich dolegliwości nie należy bagatelizować?


Wstajesz rano, i pomimo przespanej nocy nie masz ochoty wychodzić z łóżka. Wydawać by się mogło, że to zupełnie normalne – w końcu każdy uwielbia spać! Jednak w prawidłowych warunkach po trwającym kilka-kilkanaście minut okresie rozbudzania powinniśmy zaczynać się czuć coraz bardziej energiczni, tymczasem zdarza się, że nawet po mocnej kawie nie udaje się osiągnąć takiego stanu. Można też zaobserwować zwiększone, choć jeszcze nie alarmująco duże wypadanie włosów, czy większą łamliwość paznokci.

Brak witalności na co dzień sprawia, że oszczędzamy własny czas i siły na czynnościach takich jak gotowanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, czy robienie przemyślanych zakupów żywnościowych. W efekcie w koszyku ląduje mnóstwo przetworzonych produktów, które tylko pogarszają nasz stan – spowalniają metabolizm, zubożają organizm o kolejne składniki odżywcze i pozbawiają go zdolności regeneracji. Płynny chlorofil zmieniający w roślinach energię słoneczną w chemiczną, w organizmie człowieka jest w stanie zamienić pożywienie na dobrą energię, a to dzięki swoim zdolnościom do wspomagania procesów metabolicznych!
Chlorofil

Dlaczego akurat chlorofil do picia z lucerny?

Rośliny stanowią podstawę wyżywienia ludzkości. To one dostarczają energii zwierzętom zapewniającym nam wysokiej jakości mięso, ale również one byłyby w stanie wyżywić ludzkość, gdyby zabrakło mięsa. Potrzebują one jedynie dwóch prostych składników naturalnych: wody i słońca, aby wytworzyć w swoich liściach mnóstwo życiodajnych substancji gwarantujących człowiekowi wzrost, witalność, dobre zdrowie i świetne samopoczucie. Nieważne, czy stosujesz chlorofil na odchudzanie, czy aby dodać sobie energii – nie działa on wybiórczo, więc zaznasz pełnego spektrum korzyści wynikających z jego picia.

Produkując chlorofil w płynie, pozyskujemy ten barwnik z lucerny siewnej. Jej wyjątkowe właściwości pozwalają uzupełniać działanie chlorofilu. Co więcej – lucerna, jako roślina łatwa do pozyskania, daje możliwość wyprodukowania dużych ilości płynnego chlorofilu w niskiej cenie, co sprawia, że każdy ma szansę skorzystania z suplementacji tym związkiem. Wybierając chlorofil w płynie i jednocześnie dbając o dietę bogatą w odkwaszające produkty, można wpłynąć korzystnie na równowagę kwasowo-zasadową, poprawiając swój wygląd, stan zdrowia oraz kondycję – i zdecydowanie warto do tego dążyć w ten prosty, tani sposób!

Chlorofil na odchudzanie – dlaczego warto się nim wspomagać?


Wysoka zawartość błonnika, jaką charakteryzuje się płynny chlorofil, to jeden ze sposobów wspierania mechanizmów odchudzania. Błonnik nie tylko przyspiesza perystaltykę jelit i poprawia trawienie, ale także wiąże toksyny i metale ciężkie. Oczyszczające działanie chlorofilu na organizm przejawia się między innymi w poprawie jakości odchudzania – staje się ono przyjemniejsze, łatwiejsze i bardziej efektywne. Oprócz tego chlorofil do picia działa rewitalizująco – dodaje energii, co sprzyja zwiększeniu aktywności fizycznej, tak ważnej w procesie utraty masy ciała. Chlorofil na odchudzanie to doskonałe wsparcie dla Twojego organizmu w tym przełomowym dla Ciebie czasie! Jego prosta w podaniu forma doustnego płynu zastąpi Ci spożywanie dużych porcji zielonych warzyw liściastych!

Płynny chlorofil – wsparcie zdrowej diety


Chlorofil na odchudzanie może być dobrym środkiem wspierającym ten proces, gdy w Twoim menu do tej pory przeważały produkty wysoko przetworzone, fast foody, napoje gazowane i słodycze. Płynny chlorofil uzupełni podaż niezbędnych składników witaminowych i mineralnych, a dobrze odżywione komórki ciała będą wysyłały prawidłowe sygnały dotyczące faktycznego zapotrzebowania na żywienie. Tym samym stosując chlorofil masz dużą szansę rozpocząć nowy, zdrowy rozdział swojego życia – odżywiać się bardziej racjonalnie i odstawić dotychczasowe niekorzystne produkty.

Z jednej strony więc chlorofil w płynie to remedium na całe lata niekorzystnego odżywiania, pomagające w odwracaniu szkód wywołanych przez nie. Z drugiej jednak – o wiele lepszy skutek odniesie spożywanie tego suplementu w połączeniu z nową, lepszą i dobrze zbilansowaną dietą. Nowoczesne podejście do zmiany własnych nawyków żywieniowych i trybu życia poprzez wybór właściwej suplementacji to klucz do szybszego osiągnięcia założonych wyników!

Opinie o Liquid Chlorophyll Calivita

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Skorzystaj z promocji na ten produkt
Liquid Chlorophyll
CZYSTE WNĘTRZE, ZIELONE WNĘTRZE
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści