Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Pakiety startowe

Apteka - wybierz zestaw startowy

Tutaj możesz zamówić produkty startowe


przedż na stronęi złóż zamówienie rejestrując się jako firma

lub możesz wybrać sprawdzony i dobrze rotujący Paraprotex lub pakiet dwóch doskonałych produktów C 1000 Plus oraz nowość Calcium Magnesium Plus, czyli unikalne połączenie dobrze przyswajalnego wapnia z magnezem w idealnej proporcji 2:1 wzbogaconej naturalnymi witaminami D3 i K2 MK-7.

Pakiety zamówisz wypełniając poniższy formularz

Apteka - Zamów bezpłatny produkt startowy
Tip

Dla państwa wygody przygotowaliśmy również zestawy najbardziej rotujących w aptekach produktów.

Zobacz wszystkie pakiety startowe
ikona PDF

WERSJA A i B
WERSJA C i D
WERSJA C
WERSJA A
WERSJA B
WERSJA C
WERSJA A
WERSJA B
WERSJA C
WERSJA A
WERSJA B
Masz do wyboru różne zestawy startowe:STANDARD zestaw podstawowy, bezpłatny dla każdej nowej Apteki. Wymaga zakupu produktów jedynie za minimalną kwotę 84 złotych. Zestaw dostępny w 4 wersjach.

           

MIDI zestaw rozszerzony. Wymaga zakupu produktów za kwotę 390 złotych. Zestaw dostępny w 3 wersjach.

MIDI FREE zestaw rozrzerzony. Wymaga zakupu produktów za kwotę 700 złotych. Wysyłka zestawu gratis. Zestaw dostępny w 3 wersjach.

MAX zestaw szyty na miarę”. zestaw produktów z dodatkowym 7% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu miesiąca. Wymaga zakupu produktów za kwotę 1050 złotych. Wysyłka zestawu gratis.  Zestaw dostępny w 3 wersjach.

XXL zestaw startowy polecany do rozdzielenia na kilka Aptek. Zestaw produktów z dodatkowym 10% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu. Zobacz zestaw XXL

Apteka - Zamów zestaw startowy
Tip
Tip
Tip
Po otrzymaniu zamówienia zostanie wygenerowane zamówienie, które apteka otrzyma na adres e-mail, zamówienie należy opłacić na wskazany w zamówieniu numer konta bankowego. Jeśli chcą państwo otrzymać pakiet startowy za pobraniem prosimy o krótką informację.
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści