Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

XShape

IDEALNY KSZTAŁT W DOBREJ FORMIE

Opakowanie:
90 kapsułek

Gdzie kupić:
produkt niedostępny

Skład:

Składniki aktywne/1 kapsułka:
L-arginina 136.6 mg

L-lizyna 133.2 mg
L-glutamina 106.6 mg
L-ornityna 77 mg
L-fenyloalanina 66.6 mg
L-karnityna 50 mg
L-tyrozyna 46.6 mg
Witamina C 33.3mg
Niacyna 6.6 mg
Witamina B6 1 mg
Chrom 46.6 µg
Witamina B12 1µg

Składniki:
chlorowodorek L-argininy, chlorowodorek  L-lizyny, chlorowodorek L-glutaminy, kapsułka żelatyna (żelatyna, gliceryna), chlorowodorek L-ornityny, L-fenyloalanina, L-karnityna, L-tyrozyna, witamina C, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, niacyna, witamina B6, pikolinian chromu, witamina B12.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym jaja, ryby, skorupiaki, mleko, orzeszki ziemne, orzechy, soję, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę - istnieje możliwa obecność tych składników w produkcie.
Wskazania:
redukcja masy ciała przy równoczesnym stosowaniu diety odchudzającej
Sukces z XShape
Dawkowanie i sposób użycia:
1 kapsułka dziennie na noc lub po posiłku.
XShape

suplement diety na odchudzanie

   
Opis:
Nadwaga i otyłość to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim kwestia zdrowia. Z tego powodu niezwykle ważne jest utrzymanie właściwej masy ciała. Stosując XShape podczas kuracji odchudzającej wzbogacisz swoją dietę w składniki, które będą wspomagać procesy usuwania wolnych rodników, oczyszczania oraz odkwaszania organizmu, zmniejszając jednocześnie apetyt. To produkt, który pomoże Ci uzyskać smukłe i jędrne ciało, bez przykrego uczucia głodu.

Produkt XShape – to nowoczesna formuła, która łącznie z odpowiednim stylem życia może idealnie wzmocnić efekty diety odchudzającej. Zawiera w składzie aminokwasy, L-karnitynę, witaminy: C, B6, B12, niacynę oraz pikolinian chromu.

Aminokwasy odgrywają różnorodne funkcje w naszym organizmie, lecz ich najważniejszym zadaniem jest udział w budowie różnych białek (np. białek mięśniowych), jak również hormonów, przeciwciał, enzymów. Warto pamiętać, że im mniej kalorii zawiera dieta, tym większy powinien w niej być udział procentowy białka. Najmodniejsze diety często są ubogie w aminokwasy, jednak w przypadku niedostatecznej ilości białka w diecie lub gdy brakuje niezbędnych aminokwasów do jego syntezy, dochodzi nie tylko do wykorzystania białka wewnątrzustrojowego na potrzeby organizmu – co upośledza jego funkcje, ale także do zwolnienia spoczynkowej przemiany materii.
ciężarki i miara
W XShape występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację: L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku.

Kolejnym składnikiem produktu jest L-karnityna. To substancja niezbędna w metabolizmie tłuszczów – bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium („siłowni” komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie.

Skład produktu wzbogacono również o chrom, który współpracując z hormonem trzustki insuliną, korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek, zmniejsza „łaknienie” wynikające z nagłych wahań poziomu cukru we krwi.

Witamina B6 i B12 również są nieodzowne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i kwasów nukleinowych, podczas gdy witamina C zapewnia organizmowi świetną ochronę antyoksydacyjną.

UWAGA!
Produkt zawiera L-fenyloalaninę, osoby z fenyloketonurią nie powinny przyjmować produktu.
Produkt nie zastąpi odpowiedniej diety odchudzającej, ćwiczeń fizycznych i zmiany stylu życia.
Słowa kluczowe: XShape, Calivita, skuteczne odchudzanie

Preparaty wspomagające odchudzanie

Inne produkty na odchudzanie CaliVita
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści