Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Detox Patch

Dostępne opakowanie:

12 plastrów

Jak kupić:

Sprawdź jak można zamówić przez internet*

Informacja:

* - Produkt do nabycia tylko przez Klubowiczów CaliVita i wyłącznie do własnego użytku.

Skład:

Składniki aktywne/1 plaster:
Grzyb Agaricus
Turmalin
Żeń-szeń syberyjski
Achyranthis radix
Platicodon grandiflorum
Ocet cyprysowy
Ocet bambusowy
Caragana sinica
Artemisia iwayomogi
Korzeń Paeoniae rubrae

Wskazania:

wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
.

Dawkowanie i sposób użycia:

z pomocą plastra przylepnego umieść wkład oczyszczający na podeszwie stopy. Plastry oczyszczające można stosować o każdej porze dnia (przez co najmniej 8 godzin), lecz najbardziej wskazane jest używanie ich na noc.

Detox Patch

plastry oczyszczające z toksyn

TANDEM NAUK WSCHODU I ZACHODU
   
produkt dostępny w ofercie globalnej

Opis:
Gwałtowny rozwój cywilizacji sprawia, że nasz organizm każdego dnia musi stawiać czoła ogromnym ilościom toksyn. Niestety, nie zawsze możemy uniknąć kontaktu z substancjami chemicznymi związanymi z zanieczyszczeniem powietrza, wody i gleby. Częściowo są one usuwane z naszego organizmu, ale spora ich część może się w nim kumulować. Detox Patch usuwa je z organizmu z pomocą mądrości Wschodu.


Detox Patch wykorzystuje działanie trzech synergicznych zasad. Aktywne składniki produktu pochodzą z wysokiej jakości naturalnych źródeł. Zostały starannie dobrane pod kątem ich zdolności do usuwania nagromadzonych toksyn. Zastosowano tu tzw. technologię transdermalną, tzn. przezskórne usuwanie zalegających w organizmie toksyn. Kolejną zaletą produktu jest dalekie promieniowanie podczerwone (FIR) oraz związane z tym korzystne procesy w organizmie. W Detox Patch turmalin emituje FIR w naturalny sposób, przyczyniając się do naturalnego procesu detoksykacji.
Wschodnia refleksologia to trzeci
ważny czynnik skuteczności produktu. Jej podstawowa zasada działania polega na pobudzaniu określonych punktów refleksyjnych, szczególnie na podeszwie stóp. Może mieć pozytywny wpływ na różne części organizmu i ogólny stan zdrowia. Detox Patch, wykorzystując zasady refleksologii, wzmacnia siły witalne organizmu, wspiera zdolności organizmu do samooczyszczania i samoregeneracji.
Składniki zawarte w plastrach
rozgrzewają skórę stóp, powodując rozszerzenie obecnych w nich porów. W efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są „wyciągane” przez skórę z organizmu. Można je stosować o każdej porze dnia, lecz najbardziej wskazane jest używanie ich na noc tak, by podczas snu zapewnić odpowiedni czas oddziaływania.

UWAGA!
• Produkt do użytku zewnętrznego.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Nie stosować na uszkodzoną skórę,
błony śluzowe oraz w okresie ciąży / karmienia piersią.


Słowa kluczowe: Detox Patch, Calivita, plastry oczyszczające, oczyszczanie z toksyn

Inne produkty Calivita

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści