Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Digest Ease

Dostępne opakowanie:

100 tabletek

Jak kupić:

produkt niedostępny - zobacz Digestive Enzymes

Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Kompleks enzymów trawiennych
z grzybów 100 mg

Aktywność proteolityczna,
nie mniej niż 600 U
Aktywność amylolityczna,
Alfa-amylaza, nie mniej niż 2400 U
Aktywność amylolityczna,
Amylomaltaza, nie mniej niż 50 U
Aktywność lipolityczna,
nie mniej niż 100 U
Aktywność celulolityczna,
nie mniej niż 25 U
Aktywność laktaz,
nie mniej niż 400 U

Wskazania:

dostarcza naturalnych enzymów wspomagających proces trawienia pokarmów, zaburzenia trawienia, niestrawność

Dawkowanie i sposób użycia:

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

Digest Ease

naturalny suplement diety na trawienie

JEDZ NA ZDROWIE
   
produkt dostępny w ofercie globalnej

Opis:
Aktywne składniki Digest Ease to enzymy trawienne naturalnego pochodzenia, wspomagające wykorzystanie składników odżywczych. Mogą okazać się świetną pomocą w trawieniu głównie pokarmów pochodzenia roślinnego (szczególnie korzystne dla wegetarian), jak również w przypadku, gdy ulega zmianie codzienny tryb przyjmowania posiłków oraz ich ilość.


Po zjedzeniu posiłku, zdrowy organizm natychmiast zaczyna rozkładać spożyte węglowodany, białka oraz tłuszcze do prostych cząsteczek, które następnie są wchłaniane i wykorzystane przez organizm. Jest to jednak raczej optymistyczna wersja, gdyż w naszym obecnym, zaganianym świecie coraz więcej czynników utrudnia nam ten podstawowy proces trawienia.

Z pewnością nie raz doświadczyłeś tego po spożyciu tłustych, obfitych posiłków. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe, źle zbilansowana dieta oraz niewłaściwy czas spożywania potraw dodatkowo nadwyrężają nasz układ trawienny. Proces ten może być nasilony przez takie czynniki jak stres, sztuczne dodatki żywieniowe, które mogą hamować aktywność jelit, proces trawienia oraz wchłaniania składników odżywczych. „Jesteś tym, co jesz” to powiedzenie, które wymaga pewnego uzupełnienia, by stało się prawdziwe. Oczywiście, bardzo ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta, ale jest ona skuteczna tylko wtedy, gdy w wyniku procesu trawienia potrafimy rozłożyć zawarte w pożywieniu cenne substancje na takie elementy, które mogą być wykorzystane przez organizm.

Digest Ease to kompleks enzymów wyłącznie pochodzenia roślinnego, które działają w szerokim zakresie, zarówno w środowisku kwaśnym, jak i zasadowym. Polecamy ten produkt przede wszystkim wegetarianom, gdyż ułatwia on trawienie substancji pochodzenia roślinnego. Oczywiście jest on również pomocny w trawieniu produktów pochodzenia zwierzęcego. Wraz z wiekiem zmniejsza się wydolność procesów trawiennych, jednak zaburzenia trawienia są nie tylko problemem starszych osób – mogą pojawić się w każdym okresie życia. Proces trawienia regulowany jest przez enzymy, dlatego ich uzupełnianie może pomóc rozwiązać związane z tym problemy.

UWAGA!
• W przypadku poważnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (np. wrzody) przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem!


Słowa kluczowe: Digest Ease, trawienie, niestrawność, enzymy trawienne

produkty wspomagające trawienie

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści