Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Astma

Astma
* - produkt dostępny w ofercie globalnej Calivita International. Lista produktów firmy Calivita ma charakter informacyjny! Przedstawia najodpowiedniejsze suplementy wspierające funkcje organizmu w przypadku danej dolegliwości. Niektóre przedstawione produkty Calivita nie powinny być stosowane jednocześnie. Informacje tu zawarte służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie zastępują diagnozy, konsultacji lekarskiej czy farmakologicznego leczenia.

Naturalna pomoc w przypadku astmy

opinia klienta

Szanowni Państwo,
Pięć lat temu pierwszy raz miałam alergie i zapalenie zatok, a zeszły rok to już początek astmy oskrzelowej. Byłam niezwykle wrażliwa na zapachy, nieustannie zmęczona, z mniej lub bardziej ciągłym alergicznym zapaleniem zatok. Około pół roku stwierdziłam  pogorszenie, przez całą jesień budziłam się w nocy z powodu kaszlu. Zdecydowałam się na leczenie diagnostyczne, żeby dowiedzieć się, co mi jest. Przebadano mnie najnowszym urządzeniem do komputerowego pomiaru stanu płuc (FENO), a uzyskany wynik był dziesięciokrotnie wyższy niż normalnie. Dzięki analizie FeNO w szybki i nieskomplikowany sposób diagnozuje się alergiczne zapalenie układu oddechowego, które jest przyczyną astmy. Obaj lekarze potwierdzili rozpoznanie astmy oskrzelowej. Dostałam odpowiednie leczenie, ale muszę przyznać, że nie podjęłam go, ponieważ chciałam spróbować wyleczyć chorobę w naturalny sposób. Razem z olejkiem z czarnuszki stosowałam zgodnie z zaleceniami naturalne produkty CaliVita: olej z oregano (Oregano Oil), kwasy tłuszczowe omega 3 (Omega 3) oraz tlen w kroplach (OxyMax) oraz bakterie probiotyczne acidophilus (Ac Zymes). Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, było ustanie kaszlu podczas przyjmowania olejku z oregano i czarnuszki. Używałam olejku z oregano także do inhalacji i można powiedzieć, że prawie wygrałam z zatkanymi zatokami.

Teraz, pięć miesięcy po naturalnych terapiach, nowe urządzenia testujące (FeNO) pokazało  wartość 9, a poprzedni pomiar wykazał wartość 69. Natura wyraźnie działa i jest doskonałym lekarzem.

Lj. V., Rijeka, Chorwacja
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści