Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Aktualności Pharmavita

Aktualności Pharmavita oraz nowe produkty Calivita

Kandydoza to już choroba cywilizacyjna XXI wieku.

Przeczytaj co dokładnie kryje się pod tym pojęciem, często określanym jako zespół chorobowy spowodowany oddziaływaniem toksyn, produkowanych przez grzyby Candida albicans. Jakie są następstwa i objawy kliniczne infekcji, które obejmują nie tylko skórę, przewód pokarmowy czy drogi rodne, ale również układ nerwowy i immunologiczny.

Poznaj jakie są:

  • przyczyny infekcji Candida albicans

  • objawy kandydozy

  • oraz skuteczną terapię

Grupy krwi a dieta i osobowość

U każdej osoby na powierzchni krwinek czerwonych istnieją substancje grupowe, które decydują o przynależności do określonej grupy krwi.
Przeczytaj ciekawostki dotyczące Grup Krwi. W Japonii panuje ogólne przekonanie, że grupa krwi kształtuje naszą osobowość. Idea wpływu grupy krwi na osobowość zrodziła się w 1920 roku i mimo braku wyraźnych dowodów naukowych cieszy się popularnością. przykładem jest stanowisko dr Petera d'Adamo, autora książki "Eat right for your type" („Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi”).
Dowiedz się jak powinna wygladać odpowiednia dieta optymalna dla każdej z grup krwi.

Twój wakacyjny niezbędnikWakacje to radosny czas, na który czekamy przez cały rok. Dlatego bez względu na to czy spędzamy je nad morzem, jeziorem czy w górach warto zadbać aby nic nie zakłóciło upragnionego urlopu i odpowiednio się do niego przygotować.

ACAI - owoc wszech czasów

Codzienne narażenie na stres, choroby cywilizacyjne oraz stale zwiekszajaca się liczba ludzi cierpiących z powodu alergii… Te czynniki sprawiają, że coraz częściej szukamy ekologicznych produktów oraz nieskażonej żywnosci pochodzącej z czystych ekologicznie obszarów... Właśnie z tego powodu oraz swoich niezwykłych własciwosci na popularności zyskały pyszne jagody ACAI, bogate w antyoksydanty oraz inne cenne substancje odżywcze z pewnością zasługują na miano owoców wszech czasów!

Bez wody nie ma życia

Warto poświecić parę chwil na przeczytanie tego artykułu. Wiekszość ludzi nie docenia, a tym bardziej nie przykłada wagi dla znaczenia wody w prawidłowym odżywianiu. A przecież warto wiedzieć, która woda jest dobrej jakości i warto ją pić.

Woda butelkowana – za czy przeciw?
      
Woda butelkowana – czy naprawdę jej potrzebujemy?


Wydawałoby się spożywanie wody butelkowanej można powiązać ze zdrowym trybem życia. Dlatego przeprowadzono badania, aby potwierdzić tę teorię. Jak się okazało nie potwierdziły one, że woda w butelkach jest zdrowsza niż ta z kranu. Tym bardziej zdziwi nas fakt, że mniej więcej 40% wody butelkowanej wywodzi się z wody kranowej. Woda z kranu jest więc bezpieczna do spożycia a często jedyna różnica pomiędzy nimi polega na większej ilości składników mineralnych. Ale czy można poprawić jeszcze jakość wody z kranu?


Sok z organicznych owoców noni

Sok Organic Noni
dostarcza naszemu organizmowi wielu cennych składników, takich jak aminokwasy, witaminy, minerały oraz bardzo istotną dla organizmu prokseroninę. Pozyskiwany do produkcji soku owoc noni pochodzi z ekologicznych gospodarstw i dlatego spełnia bardzo surowe kryteria organicznej produkcji. Ponadto taka produkcja nie powoduje zanieczyszczenia gleby i wody, a owoce pochodzące z produkcji ekologicznej są smaczniejsze i zawierają więcej składników odżywczych.

Podążaj za trendami, bądź eko!

W czym tkwi tajemnica BEAUTY FORMULA? Dlaczego jest on dla Ciebie najlepszym wyborem?

Jeśli zastanawiasz się jak poprawić swoją figurę, wygląd czy kondycję swojej skóry i włosów.

Czy naprawdę marzenia o jedwabistej skórze, mocnych paznokciach i lśniących włosach mogą się spełnić… Dzięki Beauty Formula wydobędziesz własne piękno i poczujesz się pewniejsza siebie! To wszystko za sprawą nowczesnego składu Beauty Formula.

Xantho Plus Owoc Bogów

Czy wiesz, że codziennie jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie smogu, dymu papierosowego, substancji chemicznych, promieniowania UV, promieniowania jonizującego, ozonu oraz skutków stresu co negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Nowy produkt firmy
CaliVita® International, zawierający nazywany owocem bogów cenny mangostan oraz inne naturalne składniki o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Xantho PLUS to nowa formuła zawierająca kompleks antyoksydantów stanowiących doskonałą ochronę przed wolnymi rodnikami.

Zobacz co może zaoferować Ci Xantho PLUS?

Dlaczego tak ważne jest usuwanie toksyn z organizmu?

Codziennie jesteśmy narażeni na działanie rozmaitych toksyn, które pochodzą zarówno ze źródeł zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Aby skutecznie oczyścić organizm, konieczna jest zmiana stylu życia oraz sposobu odżywiania. Zrezygnowanie z cukru, alkoholu, tytoniu, niepotrzebnie stosowanych leków oraz wyeliminowanie substancji chemicznych, znacząco zmniejsza ryzyko zatrucia toksynami. Picie dużych ilości wody, zwiększenie ilości błonnika w diecie, czy stosowanie naturalnych suplementów to pierwsze kroki w procesie oczyszczania organizmu.

Dlaczego tyjemy?

Najczęstszą przyczyną otyłosci jest spowolniony metabolizm, nadmierne spożycie energii przewyższające zapotrzebowania organizmu i niedostateczna aktywność fizyczna. Wiele osób myśli, że dieta odchudzająca wpływa korzystnie tylko na wygląd. ALE TO NIEPRAWDA! Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że główną przyczyną i źródłem ich problemów zdrowotnych jest nadwaga. Nadciśnienie, bóle stawów i zaburzenia metaboliczne są niewątpliwie zwiazane z otyłością! Jeśli zdecydujesz się na walkę z nadwagą mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Naturalne witaminy

Czy wiesz, że wiele chorób może mieć przyczynę w niedoborze witamin lub minerałów, dlatego bardzo istotne jest codzienne dostarczanie odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych. Uzupełnienie witamin i minerałów do optymalnego poziomu, skutkuje szybszym powrotem do zdrowia i odczuwalną poprawą samopoczucia. W naturze witaminy występują w warzywach i owocach. Dlatego najlepsze zestawy witaminowo-mineralne to w rzeczywistosci odpowiednio skomponowane koncentraty wielu roślin bogatych w witaminy, związki mineralne, enzymy roślinne oraz inne związki organiczne.

Codzienny stres

Dzisiejsze tempo życia nabiera coraz wiekszego rozpedu. Jak zatem sprostać  często wygórowanym oczekiwaniom w pracy a czasem i w domu gdy codzienne niepowodzenia i kłopoty finansowe lub zdrowotne przyczyniają się do wielu codziennych stresów.  Niestety nie są to jedyne źródła problemów. Gwałtowny postęp technologiczny i cywilizacyjny sprawił, że czesto człowiek nie potrafi zaadaptować się do stawianych mu zadań. Jak zatem poradzić sobie ze skutkami codziennego stresu i ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi, które jak się okazuje nawet w 80% mogą być jego skutkami. Watro sięgnąć po naturalne, bezpieczne i skuteczne rozwiązania zwiększające odporność organizmu na stres oraz poprawiające naszą sprawność i wydolność.

« STRONA GŁÓWNA             « POZIOM WYŻEJ                  « POWRÓT

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści