Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Dla Seniora

Dla Seniora - składniki zawarte w poniższych produktach korzystnie wpływają na organizm Seniorów
* - produkt dostępny w ofercie globalnej Calivita International. Lista produktów firmy Calivita ma charakter informacyjny! Przedstawia najodpowiedniejsze suplementy wspierające funkcje organizmu w przypadku danej dolegliwości. Niektóre przedstawione produkty Calivita nie powinny być stosowane jednocześnie. Informacje tu zawarte służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie zastępują diagnozy, konsultacji lekarskiej czy farmakologicznego leczenia.

Nowa nowoczesna multiwitamina dla seniora

Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne, których organizm lub nie jest w stanie wytworzyć lub produkuje je tylko w ograniczonym zakresie. Dla wszystkich witamin prawdą jest, że ​​pod ich nieobecność młody organizm nie może rosnąć a starszy prawidłowo funkcjonować. Jest to ogólna cecha, jednak brak jakiejkolwiek witaminy ma swoje własne możliwe do zidentyfikowania objawy. Bez regularnego przyjmowania witamin i minerałów kompensowanie szkodliwego wpływu środowiska, wielokrotnie zwiększonego w ciągu ostatniej dekady, byłoby prawie niemożliwe. Ze względu na zanieczyszczenie powietrza i wody, stres trawienny spowodowany przyjmowaniem żywności z supermarketu, nadmiernym używaniem leków, paleniem, piciem kawy i alkoholu, nasze zapotrzebowanie na witaminy i minerały wzrosło, a nasza żywność zawiera znacznie mniejsze ilości tych niezbędnych składników odżywczych. pierwiastków niż kilkadziesiąt lat temu. Jak zatem wspomóc organizm seniora i zapewnić mu nieustannie wsparcie w postaci wysokiej jakości preparatów multiwitaminowych wytwarzanych przy pomocy nowoczesnych technologii. Odpowiedzią jest nowoczesna formuła multiwitaminowa stworzona specjalnie dla seniorów. Jak wiadomo w wieku 40-50 lat układ pokarmowy funkcjonuje z typową obniżoną wydajnością, którą cechuje słabe wchłanianie, w konsekwencji organizm otrzymuje znacznie mniej witamin. W tym przypadku zatem znaczenie suplementacji nabiera jeszcze większego znaczenia. Regularne przyjmowanie witamin, minerałów i pierwiastków śladowych poprawia ogólny nastrój i może spowolnić proces starzenia. W późniejszych latach widzenie pogarsza się, rośnie częstotliwość chorób sercowo-naczyniowych. Do ich profilaktyki mogą przyczynić się przeciwutleniacze, zioła i substancje biologicznie czynne.

Każda tabletka Senior Formula w pełni dostarcza organizmowi odpowiednie ilości witamin i minerałów, a także skutecznie chroni oczy i naczynia krwionośne. Jest to więc nie tylko wyjątkowa multiwitamina. To znacznie więcej! Miłorząb dwuklapowy, który zawiera w swoim składzie Senior Formula znany jest przede wszystkim z korzystnego wpływu na krążenie i oddychanie. Stymuluje ukrwienie mózgu, serca i kończyn, poprawiając wymianę substancji w tych ciałach i ich wydolność. Pomaga organizmowi w wykorzystaniu glukozy, a tym samym zmniejsza uczucie zmęczenia. Miłorząb jest pomocny przy podwyższonym ciśnieniu, zapobiega zawrotom głowy, bólom głowy i dzwonieniu w uszach, które powstają z powodu słabego krążenia krwi w mózgu. Poprawia jakość przepływu informacji między neuronami, a tym samym koncentrację i pamięć osób starszych. Korzystny wpływ miłorzębu na układ oddechowy, będzie chronił pacjentów z zaburzeniami oddychania, a nawet będzie stanowił wsparcie dla astmatyków. Dzięki obecności luteiny w suplemencie Senior Formula oczy otrzymują właściwą ochronę antyoksydacyjną. Dlatego u pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi i cukrzycą ryzyko powikłań ocznych jest znacznie mniejsze. Senior Formuła ze względu na swój nietypowy skład może być śmiało stosowana nawet przez młodzież uczący się lub dorosłych, których praca wymaga szczególnej aktywności intelektualnej. Senior Formula można polecić także wszystkim, którzy dużo siedzą przy monitorze komputera lub dużo przebywają w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem.
Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści