Pacjent - przycisk
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
Przejdź do treści

Zaparcia

Zaparcia. Składniki zawarte w poniższych produktach przywracają prawidłową perystaltykę jelit likwidując zaparcia oraz wzdęcia
* - produkt dostępny w ofercie globalnej Calivita International. Lista produktów firmy Calivita ma charakter informacyjny! Przedstawia najodpowiedniejsze suplementy wspierające funkcje organizmu w przypadku danej dolegliwości. Niektóre przedstawione produkty Calivita nie powinny być stosowane jednocześnie. Informacje tu zawarte służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie zastępują diagnozy, konsultacji lekarskiej czy farmakologicznego leczenia.

Co stosować na zaparcia u dzieci?

Probiotyki i chlorofil dla dzieci

Szukając rozwiązania na zaparcia dla mojej córki (5 lat), po wypróbowaniu wielu produktów farmaceutycznych i receptur „babci”, a wszystko to bez trwałej normalizacji. Zgodnie z zaleceniem Pani Tomeš, zacząłem podawać dzieciom probiotyki - ProbioBalance oraz doskonały płynny preparat chlorofil (Liquid Chlorophyll). Wkrótce wszystko zaczęło się normalizować i dzisiaj jest to już problem, o którym na szczęście zapomniany.

Kolejne wspaniałe doświadczenie mamy z Samburexem, którego doskonały skład szybko redukuje alergię naszego synka (7 lat) i rozwiązuje wcześniej nieuleczalny, drażniący i wyczerpujący kaszel. Znalazłem również rozwiązanie na wzmocnienie organizmu, który jest zmęczony pośpiechem życia, zobowiązaniami, stresem i problemami. Przyjmuję mleczko pszczele w kapsułkach (Bee Power) i czuję, że wraca witalność.

Cieszę się, że teraz wiem, z kim się skontaktować w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Calivita ma rozwiązanie dla każdego!

Zeljko Juric, Osijek

Oferta
Informacje
Wróć do spisu treści